Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Slevín - víkendové pobyty a dovolená

[18-7-2014]

Užít si dvoutýdenní nebo třítýdenní dovolenou určitě každého povznese "na těle i na duchu", ale pokud tuto dovolenou netrávíte doma na gauči, dva nebo tři týdny pobytu v hotelu, u moře, nebo na horách se docela prodraží. A ne každý si může dovolit vzít si v práci tři týdny volno v kuse.

Není tedy divu, že v poslední době stále roste obliba víkendových pobytů. Podívejme se, jaké víkednové pobyty nabízí Slevín.cz - jeden z našich největších slevových serverů.

Slevy na Slevín.cz

Na stránkách slevín.cz najdeme stovky a stovky slev a mezi nimi samozřejmě nechybí ani slevy na dovolené a víkendové pobyty. Pro lyžaře zde najdeme dvou, tří až čtyřdenní pobyty v Jeseníkách, Beskydech, Krkonoších nebo Orlických horách, a na své si přijdou i nelyžaři - ti mohou využít například nabídku relaxačního pobytu v Jeseníkách.

Lyžování v Alpách

Na Slevín.cz můžeme najít také dvou až třídenní pobytové zájezdy v zahraničí - pokročilejší lyžaři mohou využít nabídky slev na lyžování v Aplách - Rakousku, Francii, Itálii.

Pobyty u moře

Pokud toužíte po exotice a chcete si odpočinout od sychravých podzimních a zimních dnů, můžete si také vybrat na www.slevín.cz dovolenou u moře - a to třeba rovnou na Maledivách.

Nabídku slev sledujte pravidelně

Protože se nabídka slev na slevovém agregátoru slevín.cz neustále mění, je potřeba nabídky sledovat denně a v okamžiku, kdy Vás některá nabídka zaujme, rychle na ni zareagovat. Právě víkendové pobyty mají tu výhodu, že si je nemusíte příliš plánovat dopředu jako v případě týdenních a delších dovolených.
Náš tip: Více informací o výhodné půjčce na bydlení, vybavení domácnosti nebo prostě na cokoliv najdete zde.

Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Nemůžete doložit svůj příjem? Informujte se o půjčce bez doložení příjmu - ihned a online.

Více informací o půjčkách a online žádosti o půjčky najdete na Maxi-Půjčky.cz.

Máte více půjček, úvěrů a dluhů? Vyzkoušejte konsolidaci půjček bez ručení a ušetřete stovky až tisíce korun měsíčně.

Naše tipy