Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kreditní karty od Citibank

[11-6-2014]

Každý má jiné finanční možnosti a také různé nároky na úvěrové financování. Někomu vyhovuje platba v hotovosti a jiný rád nakupuje debetní kartou. Když ale hotovost chybí nebo nejsou peníze na účtu, začne kolotoč shánění kvalitního úvěru. Přitom řešení je prosté. Jmenuje se CitiBank kreditní karta - zkráceně Citibank kreditka.

Pohodlí a bezpečnost

Citibanka se snaží vyjít maximálně vstříc svým klientům. A vlastně ani nemusíte mít v bance účet a přesto můžete rychle a z pohodlí domova čerpat úvěr. Není nutné se obracet na různé společnosti a žádat o vysoce úročené půjčky, které nejprve putují složenkou a ke kterým jsou potřeba podpisy smluv. Vyplňte jednoduchý formulář a vyberte si ze zajímavého úvěru podle možností, které nejčastěji používáte.

Druhy kreditní karty Citibank

Citi kreditní karta může být takzvaně ušita přesně na vaši míru. Kdo rád nakupuje, ocení 2% slevy z každého nákupu u obchodníků doma nebo v zahraničí. Kreditní karta Citi Life k tomu poskytuje neuvěřitelnou až 25% slevu na zboží nebo služby u partnerů programu Citi Klub. První nákup je dokonce oceněn 250 Kč na váš kreditní účet a k tomu vydání karty ve výši až 600.000 Kč na 3 roky. Citi kreditní karta ČSA nabízí také bezúročné období až 55 dní a k tomu rodinné cestovní pojištění. Pro lety s ČSA znamená vstupní odměnu 20.000 mil, zvyšování třídy v letadle a za utracených 100 Kč vždy 4 míle jako bonus.

Dalších mnoho výhod

Úvěr se někdy získává těžce a má jen jednostranné využití. Kreditní karta Citi není jen prostředkem k zaplacení, ale trvalým partnerem, který zlevní nákupy a poskytne trvalou finanční jistotu. Stačí jen vyplnit dotazník a získat slevy, bonusy, bezplatné výběry z bankomatů, pojištění a zdarma vedení účtu. Partneři, které zaujala Kreditní karta Citi, pak poskytnou třeba zdarma čerpání benzinu, slevy na telefonování v síti mobilních operátorů nebo speciální diskont v síti Billa. Kreditní karta Citi tak není jen úvěrem, ale trvalou úsporou a stálou výhodou pro vaše finance.
Náš tip: Více informací o výhodné půjčce na bydlení, vybavení domácnosti nebo prostě na cokoliv najdete zde.

Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Nemůžete doložit svůj příjem? Informujte se o půjčce bez doložení příjmu - ihned a online.

Více informací o půjčkách a online žádosti o půjčky najdete na Maxi-Půjčky.cz.

Máte více půjček, úvěrů a dluhů? Vyzkoušejte konsolidaci půjček bez ručení a ušetřete stovky až tisíce korun měsíčně.

Naše tipy