Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka bez doložení příjmů

[4-6-2015]

Někdy ani dostatečný příjem ze zaměstnání nestačí na získání úvěru. Stereotyp schvalování úvěrů u bankovních ústavů nedovoluje poskytnout i přes slušný příjem odpovídající prostředky. Některé výdaje domácnosti omezí vaše finance a jste bez peněz. Přitom splácení úvěru by pro vás neznamenalo problém.

Na příjmu nezáleží

Existují finanční instituce, které poskytují i dostupné půjčky bez doložení příjmů. Důležitější je vaše důvěryhodnost a zájem o prostředky. Můžete dostat slušnou půjčku a žádný příjem není potřeba dokládat. Peníze vyplácené zaměstnavatelem přece nejsou tím jediným kritériem vaši solidnosti a bonity. Jak hospodaříte se svojí hotovostí nelze určit jen tabulkovým propočtem. Někdo má vedlejší příjmy, jiný dokáže ušetřit na nájmu a za energie lze také platit různé částky.

Peníze ihned k dispozici

Peníze musejí být získány rychle. Schvalování úvěrů, které trvá měsíce, znamená ztráty a nepříjemnosti. Nedostatek peněz mnohdy způsobí velké škody, které se těžce napravují. Hotovost je potřeba pro podnikání, obchodní příležitosti nebo dobrý nápad. Příležitost ale netrvá věčně. Získání peněz může záviset na rychlosti a především dosažitelnosti úvěru. Vhodná půjčka bez doložení příjmů je správným a rozumným řešením. Snadno se získává a dobře splácí.

Doložení příjmu

Půjčte si bezpečně. Za několik hodin můžete mít půjčku, kde nebudete prověřován a nebudete muset shánět potvrzení o svých penězích. Doklad o mzdě nezaručuje , že vždy bude dlužník schopen splácet. Mnohem důležitější je důvěra. Kdo půjčí peníze rychle a vstřícně, ten získá důvěru klienta. Objem peněz, které jsou k dispozici a ochota splácet, jsou přece různé hodnoty. Půjčte si bez zbytečné byrokracie a nechte se rozmazlit příjemnými podmínkami a důvěrou.

Výhodná půjčka

Jedna půjčka bez doložení příjmů vyřeší hodně problémů. Nedostatečný příjem tak neznamená, že nemůžete podnikat, obchodovat nebo využít výhodnou nabídku. Půjčit si můžete jakoukoliv částku. Jak peníze použijete, je vaším rozhodnutím. Stačí jen zavolat nebo vyplnit online dotazník a čerpat prostředky. Využijte jedinečné možnosti rychlých peněz a půjčka bez doložení příjmu může být velice rychle prostředkem vašeho úspěchu a finanční jistoty.
Náš tip: Více informací o výhodné půjčce na bydlení, vybavení domácnosti nebo prostě na cokoliv najdete zde.

Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Nemůžete doložit svůj příjem? Informujte se o půjčce bez doložení příjmu - ihned a online.

Více informací o půjčkách a online žádosti o půjčky najdete na Maxi-Půjčky.cz.

Máte více půjček, úvěrů a dluhů? Vyzkoušejte konsolidaci půjček bez ručení a ušetřete stovky až tisíce korun měsíčně.

Naše tipy