Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Raiffeisen Rychlá půjčka

[12-5-2015]

Rádi byste si koupili nějakou věc nebo vás zaskočily nenadálé výdaje, ale momentálně nemáte dostatek peněz?

Buďto můžete čekat, až si našetříte, nebo si půjčit u Raiffeisen. S Rychlou půjčkou získáte peníze téměř okamžitě a za velmi zajímavých podmínek.

K čemu Rychlá půjčka slouží

Raiffeisen Rychlá půjčka je bezúčelová, takže s ní můžete financovat cokoliv. Zdarma je sjednání půjčky i její vedení, dokonce můžete bez poplatku peníze předčasně splatit. Určitě vás zaujmou její podmínky i rychlost vyřízení. Raiffeisen je bankou se silným zázemím a působností na našem trhu přes 20 let. Jde tedy o velmi solidního partnera v oblasti finančních služeb a půjček.

Kolik si půjčit?

Získat můžete 20 000 až 500 000 Kč, na splacení budete mít od 6 do 96 měsíců. Je jen na vás, zda dáte přednost rychlému splacení nebo dlouhodobějším nízkým splátkám. Stanovit si můžete i den v měsíci pro pravidelnou splátku podle toho, kdy vám chodí výplata na účet.

Pro koho je Rychlá půjčka určena

Rychlou půjčku může získat klient, který dosáhl věku 18 let, s platným dokladem totožnosti a doloženým příjmem. Stačí jediná návštěva pobočky pro informaci, zda vám bude půjčka schválena. Pokud uspějete, peníze budete mít na účtu za 24 hodin od chvíle, kdy jste dodali všechny potřebné doklady.

Neměnný úrok i výše splátek

Po celou dobu splácení se nemění ani úrok, ani výše splátek, nemusíte se tedy obávat nepříjemných překvapení. Raiffeisen nabízí i možnost připojištění, abyste měli větší šanci zvládnout splácet i v případě, že ztratíte zaměstnání nebo se octnete v pracovní neschopnosti. Zdarma je pojištění půjčky pro případ trvalých následků úrazem nebo smrti.


Širokou nabídku nejrůznějších typů půjček i jiných finančních produktů, další užitečné rady a tipy, nebo také přímá možnost online sjednání naleznete na webových stránkách Maxi-Půjčky.cz.