Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka Provident

[21-3-2015]

Provident financial je britská firma s více jak 130 letým působením na trhu. Poskytuje u nás i v další řadě zemí drobné i středně velké nebankovní půjčky.

Půjčku Provident můžete realizovat buďto online nebo prostřednictvím obchodního zástupce firmy, který za vámi může v případě potřeby přijet po celé České republice. Provident půjčuje přibližně 4000 - 80000kč bez nutnosti mít další osobu jako ručitele, která by v případě platební neschopnosti splácela půjčku.

Půjčka na cokoliv

U Providentu není potřeba dokládat určení peněz - půjčka je neúčelová - "na cokoliv". Dosti velkou výhodou zde je také to, že peníze můžete dostat i takzvaně "na ruku". Kromě bankovního převodu, který může trvat několik dnů, může za dlužníkem zajet obchodní zástupce firmy a podepsat smlouvu a nebo doručit půjčku Provident dlužníkovi přímo v hotovosti.

Dlužníci a Provident

Dlužníci vznikají u každé půjčkové firmy tím, že si peníze půjčí. Provident půjčky - dlužníci je vztah, který zavazuje obě strany - jednu k poskytnutí dostupné a férové půjčky, druhou ke splácení svých závazků. Důležité je pro dlužníka, aby splátky půjčky hradil včas a pokud svým závazkům nebude z jakýchkoliv důvodů moci dostát, měl by co nejdříve kontaktovat společnost Provident a dohodnout se na dalším postupu.

Smlouva o půjčce

Půjčky Provident jsou jednoduše pochopitelné a vždy víte, kolik přesně budete splácet. Vše je bez skrytých poplatků a sankcí. Kažopádně i zde je vhodné si před čerpáním půjčky prostudovat smlouvu o půjčce, abyste všemu řádně porozuměli a předešli případným nedorozuměním, tak, aby vztah Provident půjčky - dlužníci byl maximálně přínosný pro obě strany. Jako dlužník půjčky byste si měli stanovit splátky půjčky v takové výši, abyste byli schopni bez problémů hradit své závazky a přitom abyste příliš neukrajovali ze svého rozpočtu. Proto je vhodné si před uzavřením půjčky vše dobře promyslet a propočítat, například pomocí některé kalkulačky půjčky.Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Nemůžete doložit svůj příjem? Informujte se o půjčce bez doložení příjmu - jednoduše, online.

Více informací o půjčkách a online žádosti o půjčky najdete na Maxi-Půjčky.cz.

Máte více půjček, úvěrů a dluhů? Vyzkoušejte konsolidaci půjček bez ručení a ušetřete stovky až tisíce korun měsíčně.