Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kdo je problémový klient

[3-10-2014]

Nálepku problémového klienta získáte snadno. Stačí, že jste se v minulosti potýkali s problémem s hrazením půjček.

Na takové žadatele pak banky a některé nebankovní společnosti hledí jako na rizikovou osobu. Problémovým klientem se stanete i tehdy, když jste nezaměstnaní nebo pobíráte velmi nízkou mzdu. Naštěstí i pro tyto případy jsou na trhu k dispozici půjčky bez nahlížení do registru dlužníků.

SMS půjčka pro problémové klienty

Cítíte se při žádostech o půjčku diskriminováni? Zbavte se těchto nepříjemných pocitů a obraťte se na nebankovní společnost, která má ve své nabídce SMS půjčku pro problémové klienty. Při první žádosti si pro Vás společnost připravila částku do 5 000 Kč. Jakmile ji vrátíte včas a požádáte o novou, limit se o něco navýší. Za nějakou dobu můžete dosáhnout až na 12 000 Kč.

Nenáročná SMS půjčka

V čem jsou SMS půjčky problémovým klientům jedinečné? Kromě dostupnosti je to nenáročnost na dokládání dokumentů. Stačí poslat online žádost nebo SMS zprávu a vyčkat na odpověď o schválení. V kladném případě společnost na nic nečeká a peníze ihned odesílá na Vás účet nebo složenkou.

Půjčka pro všechny

Tuto SMS půjčku mohou využít nejen lidé se záznamem v registru dlužníků, ale i studenti s nahodilým příjmem z brigád, podnikatelé s nepravidelným příjmem, senioři nebo ženy na mateřské dovolené. Dostupnost půjčky je vyvážená vyšším úrokem a její nesplacení je sankciováno.

Splaťte půjčku včas

Tato mikropůjčka není určena k řešení větších finančních potíží, ale jako pomoc při výskytu nenadálých výdajů před očekávaným příjmem. Vypůjčenou částku je zapotřebí vrátit do doby splatnosti. Ta se pohybuje od pár dnů až po 1 měsíc. Za její prodloužení zaplatíte jednorázový poplatek nebo se Vám navýší úrok za půjčku.