Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Odkazy na další stránky

[4-7-2014]

Nebankovní půjčky

Půjčka 20000 do hodiny patří k nejoblíbenějším rychlým půjčkám. Je nabízena jak bankami tak nebankovními společnostmi a tyto půjčky jsou dostupné také ve variantě půjčky bez doložení příjmů nebo půjčky a bez registru.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Velkou část nebankovních půjček tvoří půjčky bez potvrzení o příjmu. Mezi tyto půjčky patří například půjčky na směnku nebo půjčky bez registru ihned. Nebankovní půjčky jsou často pro krátký čas vyřízení označovány jako rychlé půjčky.

Je potřeba zmínit, že v dnešní době je již standardem online půjčka pomocí on-line internetového formuláře, takže Vám odpadne běhání po kamenných pobočkách a složité vyplňování papírových formulářů.


Půjčky na OP – půjčky na občanku

Půjčky na občanský průkaz neboli půjčky na OP ihned a hotově patří mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky pro svoji jednoduchost a dostupnost. Dalšími známými a oblíbenými typy nebankovních půjček jsou půjčky bez příjmu, dále to jsou půjčky bez registru a poplatku a v neposlední řadě také půjčky na směnku.

Pokud někdo žádá o nebankovní půjčku, tak ji také zpravidla potřebuje ihned. Pohodlně a rychle lze požádat o půjčku pomocí internetového formuláře také prostřednictvím této stránky.


Půjčky od soukromých osob

Pokud Vám peníze nepůjčí banka ani nebankovní společnosti, můžete se obrátit na půjčky od soukromých osob. Tyto půjčky jsou samozřejmě bez registru a zpravidla vypláceny v hotovosti – tedy jinými slovy se jedná o půjčky na ruku. K vyřízení takovéto půjčky Vám většinou bude stačit občanský průkaz - OP.

Vzhledem k velké rizikovosti takovýchto půjček si v každém případě důkladně přečtěte smlouvu o půjčce a zeptejte se na cokoliv, co Vám ve smlouvě o půjčce nebude jasné.


Nebankovní půjčky do 24 hodin

Mnoho nebankovních institucí poskytuje nebankovní půjčky, ale zdaleka nejoblíbenějším produktem jsou nebankovní půjčky do 24 hodin – tedy půjčky, které dostanete do jednoho dne od podání žádosti a doložení všech potřebných dokladů. Typickými příklady takovýchto půjčej jsou například Cetelem půjčka Další nebankovní společností, která poskytuje dostupné půjčky je Credium půjčka. Feratum půjčka je asi nejrozšířenější SMS půjčka v ČR.

V seznamu nebankovních půjček samozřejmě nesmí chybět jedny z největších nebankovních společností – Home Credit se svou půjčkou Home Credit a společnost Provident. K dalším půjčkám, které můžete získat mimo bankovní domy, jsou Moment půjčka, Quick půjčka a nebo Smart půjčka, poskytovaná společností SMART Capital, a.s. Na trhu nebankovních půjček se začíná s úspěchem uplatňovat i půjčka obchodního řetězce Tesco – Tesco půjčka.


Domácí půjčky

Pojmem Domácí půjčky označujeme půjčky mezi rodinnými příslušníky. Někdy se takovýmto půjčkám říká také rodinné půjčky. Z jiného pohledu můžeme jako domácí půjčku nazývat také půjčku na vše, co se týká domova a bydlení – bude se pak jednat o půjčky na bydlení nebo půjčky na rekonstrukci bytu nebo domu. Mezi domácí půjčky můžeme zařadit také půjčky na družstevní byt.

Chcete-li zjistit, o jaké půjčky je v poslední době největší zájem, můžete navštívit stránku půjčky poptávka.


Půjčka na bydlení ihned

Bydlení je jedna z nejdůležitějších oblastí v životě každého z nás, proto se v poslední době těší velké oblibě také půjčka na bydlení ihned. Jedná se o rychlou půjčku na uspokojení jakýchkoliv bytových potřeb. Zpravidla se jedná o půjčku na družstevní byt nebo půjčku na rekonstrukci

Na stránce o půjčce na bydlení ihned se lze dočíst také o tom, zda je lepší koupit byt v OV nebo družstevní anebo co všechno obnáší rekonstrukce bytu. Na stránkách můžete najít také on-line žádost o půjčku pomocí jednoduchého internetového formuáře.


Nejlevnější půjčka ihned

Každý z nás se snaží neutrácet zbytečně a proto také mnoho lidí vyhledává na trhu půjček tu nejlevnější půjčku. Co je to nejlevnější půjčka a jak se pozná se můžete dočíst právě na stránkách www.nejlevnější-půjčka-ihned.cz. Najdete zde také informace o tom, jak získat peníze na ruku ihned a jak se poznají výhodné půjčky.

Půjčky ihned jsou dnes ve světě půjček velkým hitem a tak Vám může zajímat například to, kdo půjčí peníze hotově a ihned. Pro rychlé a pohodlné získání peněz můžete využít také online žádost o půjčku pomocí formuláře na internetu.
Náš tip: Více informací o výhodné půjčce na bydlení, vybavení domácnosti nebo prostě na cokoliv najdete zde.

Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Nemůžete doložit svůj příjem? Informujte se o půjčce bez doložení příjmu - ihned a online.

Více informací o půjčkách a online žádosti o půjčky najdete na Maxi-Půjčky.cz.

Máte více půjček, úvěrů a dluhů? Vyzkoušejte konsolidaci půjček bez ručení a ušetřete stovky až tisíce korun měsíčně.

Naše tipy