Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka 20.000 Kč bez doložení o příjmu

[19-4-2014]

Hodila by se vám finanční injekce ve výši až 20 000 Kč a nechcete se zaobírat složitým papírováním? Neradi byste prokazovali svou bonitu bance a bojíte se, že v bance by vám ani nepůjčili? Využijte nebankovní půjčku 20 000 Kč bez doložení příjmu.Nebankovní produkty jsou řešením, když vám v bance nepůjčí

Zpozdila se vám výplata a nemáte na zaplacení hromady složenek? Rozbilo se vám auto, pračka nebo sporák? Peníze co nejdříve potřebuje občas každý, pokud nemá velké finanční rezervy. Pokud je to s vaší bonitou horší, zaměřte se na nebankovní půjčky. Peníze získáte ihned a bez zbytečné byrokracie. Výběr nebankovních půjček je obrovský a určitě natrefíte na nějakou, která vás osloví. Online nebo SMS půjčky jsou často poskytovány jen do výše 5 000 Kč. Najdou se ale i takové společnosti, které vám poskytnout více, až 20 000 Kč. A to uď při opakované žádosti, nebo dokonce ihned napoprvé.

Pohodlné vyplnění žádosti bez docházení na pobočku

Půjčka 20 000 bez doložení příjmu je nejrychlejší variantou. Existují i produkty trochu výhodnější, u kterých ovšem musíte svůj příjem doložit, nahlíží se do registru dlužníků nebo je vyžadována zástava majetku. Při vyřizování žádosti nemusíte nikam chodit. Stačí vyplnit internetový formulář, což nebude trvat ani 5 minut, vyčkat a schválení a těšit se na peníze. Ty dorazí za pár minut nebo hodin.

Peníze na cokoliv za pár minut na účtu

Velkou výhodou půjčky 20 000 bez doložení příjmu je právě to, že nemusíte mít pravidelný příjem, pokud o ni žádáte. Samozřejmě si ale musíte být jisti, že ji zvládnete splatit řádně a včas. Můžete mít většinou i negativní záznam v registru dlužníků, některé společnosti jej ale prověřují. Peníze můžete použít na cokoliv potřebujete, jedná se o půjčku bezúčelovou.