Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kreditní karta od společnosti Cetelem

[15-8-2014]

Brali jste si někdy běžnou nebankovní či bankovní půjčku? Pokud ano, možná si vzpomínáte na zdlouhavý proces poskytnutí úvěru, který byste už radši neabsolvovali. Naštěstí je tu pro vás nové řešení v podobě praktické kreditní karty Cetelem. Cetelem je nebankovní společnost, která již léta poskytuje finanční služby jako jsou půjčky a financování nákupů (asi nejznámějším produktem této společnosti je "Osobní půjčka Cetelem"). Pokud máte ke svému běžnému účtu kreditní kartu, možná víte jak jednoduché je její používání. Nemusíte nosit žádné bankovky po kapsách ani chodit do bankomatu či na poštovní přepážku.

Základní detaily karty Cetelem

Právě takové výhody nabízí kreditní karta Cetelem svým majitelům. Vydání a aktivace karty Cetelem je zdarma pro nové zákazníky. První tři výběry peněz z bankomatů v České republice má zákazník zdarma. Informujte se však na poplatky za další výběry abyste věděli přesně kolik za Cetelem kartu zaplatíte. Držitel Cetelem karty si může užívat 55 dnů - bezúročné období, kdy neplatí žádné úroky z karetních výběrů, které provedl. Klient tedy platí za produkty a služby z financí banky. Tyto peníze je však začít splácet co nejdříve, jelikož z nich běží úroky navíc, které bude muset majitel Cetelem karty zaplatit. Nesplacení úroků končí penále a exekucí majetku.

Dodatečné výhody úvěrové karty

K obyčejné nákupní kreditní kartě Cetelem může zákazník získat také kartu pro elektronické nakupování na internetu. Pomocí této karty lze platit u stovek tisíc obchodníků a e-shopů na celém světě. Peníze, které z karty utratíte bude samozřejmě třeba začít vracet, jelikož z nich běží úroky navíc na vrub vašeho účtu. Velké plus a dalo by se říct samozřejmost je pohodlný přístup do úvěrového účtu přes internet. Pokud máte rádi přírodu, možná uvítáte i elektronický výpis z účtu místo výpisu papírového.
Náš tip: Více informací o výhodné půjčce na bydlení, vybavení domácnosti nebo prostě na cokoliv najdete zde.

Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Nemůžete doložit svůj příjem? Informujte se o půjčce bez doložení příjmu - ihned a online.

Více informací o půjčkách a online žádosti o půjčky najdete na Maxi-Půjčky.cz.

Máte více půjček, úvěrů a dluhů? Vyzkoušejte konsolidaci půjček bez ručení a ušetřete stovky až tisíce korun měsíčně.

Naše tipy