Důležité: Článek vznikl v minulosti. Informace v něm uvedené již možná nejsou v souladu s aktuální právní úpravou v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kdy sáhnout po rychlých půjčkách ihned na účet?

[30-6-2014]

Rychlé půjčky ihned na účet si můžete vzít například v okamžiku, kdy v peněžence vám zůstalo pár korun a do výplatního termínu vám zbývá několik týdnů. Eventuálně řešíte problém, kde seženete peněžní hotovost na zaplacení nedoplatku za telefon, elektřinu, plyn nebo vodu.

V neposlední řadě jste mohli zjistit, že vám chybí tisícovka nebo dvě na nový spotřebič, na školní potřeby pro děti, na nejnutnější oblečení anebo na opravu kotle.

Jak přijdete snadno a rychle k rychlé půjčce ihned na účet?

Rychlé půjčky ihned na účet si sjednáte za několik minut přes internet. K jejich vyřízení vám zkrátka postačí připojení na internet a jakýkoliv model počítače. Vystačíte si i s chytrým mobilním telefonem. Na internetu si vyhledáte společnost, která nabízí tyto nebankovní instrumenty. Na jejich stránkách kliknete na online žádost, kterou jednoduše vyplníte. Doplníte do ní základní údaje, jako je jméno, příjmení, rodné číslo, bydliště, email, telefon atd. Potom už jenom potvrdíte tlačítko s názvem odeslat formulář. Vyčkáte uvedenou dobu, než dostanete zprávu o schválení půjčky. Následně obdržíte peníze na váš bankovní účet.

Rychlé půjčky ihned na účet jsou vyhledávány českými internetovými uživateli.

Tento druh půjčky se týká menších částek a to z toho důvodu, aby jej mohl každý bez problémů splatit. Doba splatnosti se pohybuje různě. Některé nebankovní instituce mají stanovenu dobu splatnosti 15 až 30 dnů, jiné poskytují několik variant. Běžně si můžete dohodnout dobu vracení půjčky na 8, 15, 22 až 30 dní. Je možné si tuto dobu splatnosti i prodloužit. Nezapomeňte, že kromě dané částky zaplatíte ještě poplatek za půjčení vybraného obnosu.Hlavní menu

Další informace

Doporučujeme

Nemůžete doložit svůj příjem? Informujte se o půjčce bez doložení příjmu - jednoduše, online.

Více informací o půjčkách a online žádosti o půjčky najdete na Maxi-Půjčky.cz.

Máte více půjček, úvěrů a dluhů? Vyzkoušejte konsolidaci půjček bez ručení a ušetřete stovky až tisíce korun měsíčně.